kurumsal

Büyük ustaların küçük sırrı...

Yarım asırdan fazla bir zamandır duyduğumuz güven ve ilk gün ki heyecanımız Bulayhan’nın bir Türkiye markası olması yolunda azimle çalıştık. Şimdilerde bu gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

Bu güvenin bir eseri olarak günümüzde Türkiye’nin dört bir yanında, Siirt’ten İstanbul’a, Antalya’dan Samsun’a kadar istenen ve aranan bir marka değeri olmaya çalıştık.

Günümüz teknolojisi ile yıllık 10.000 ton üretim, 12 üretim hattı, 75 personel, yurt içinde 220 toptan satış noktasında hizmet vermekte ve yurtdışında 32 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız.

Yüksek kalitede üretilen ürünlerimiz ülkemizin yanı sıra Avrupa’da da adından söz edilen marka değerine ulaşmış bulunmaktayız. Özellikle susam ürünlerimiz “Ankara Simidi için Ankara susamı gerekir” sloganı ile yurtdışında da büyük rağbet görmektedir.

Çalışanlarımıza verdiğimiz değer, kaliteli üretimin en önemli yapı taşlarını oluşturmaktadır. Çalışanlarımıza düzenli eğitimler vererek ürün ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımaya devam ediyoruz.

0

ton yıllık üretim kapasitesi

0

toptan satış noktası

0

üretim hattı

0

ülkeye ihracat

0

Personel

10.000 Ton Yıllık Üretim Kapasitesi

İleri teknoloji ve alanında yetişmiş personelimizle yıllık 10.000 ton üretim kapasitesine ulaşıyoruz.

220 Toptan Satış Noktası

Ülke genelinde yaygın 220 toptan satış noktamızla ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretiyoruz.

12 Üretim Hattı

Çağın getirdiği teknolojik ve modern üretim hattalrımız da, kaliteden ödün vermeden üretim gerçekleştiriyoruz.

32 Ülkeye İhracat

Amerika’dan Avrupa’ya, Asya’dan Afrika’ya, yarım asırdır verdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmet ile tüm dünyada tanınan bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

75 Personel

“En büyük başarımız çalışanlarımıza değer vermektir…” yaklaşımıyla, alanında yetişmiş ve kurum bünyesinde sürekli eğitim alan uzman personelimizle hizmetinizdeyiz.

Belgelerimiz

Ulusal ve Uluslararası belgelerimiz ile bize olan güveninizi taçlandırıyoruz.

El Değmeden Üretim

Sağlığınız bizim için değerli! Tüm üretimimizi maksimum hijyen ve özenle el değmeden gerçekleştiriyoruz.

Eğitim

Çağın gerekliliklerini, piyasa trendlerini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda personelimizi düzenli eğitimlere tabi tutarak sizlere en iyi hizmet verme anlayşını benimsiyoruz.

Vizyonumuz

Dürüstlüğü ve kaliteyi; koruyarak gıda sektöründe akla gelen ilk marka olmak, 5 yıl içinde global bir marka olmak ve farklı yatırım alanlarıyla büyümek

Misyonumuz

Gıda sektöründe, ürün ve insan sağlığı ile oynamayan, %100 paydaş memnuniyetini ilke edinen bir firmayız…

Politikamız

Susam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, iletişim içinde olduğu müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin de katılımıyla;

Prensip ve Değerlerimiz

En büyük başarımız çalışanlarımıza değer vermektir…

Selim Bayram BULAYCI

Yönetim Kurulu Başkanı
Görüşmeyi başlat
Merhaba
Yardımcı olabilir miyiz?